У Києві жорстоко покарали автохама (Фото)

Вчора, 17 липня, в Голосіївському районі місцеві жителі дуже жорстоко покарали водія, який припаркував свій автомобіль прямо на тротуарі.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua.

Машині, яка була припаркована на вулиці Феодосеевской 1а, пробили всі колеса, а двері і багажник залили монтажною піною.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Alex

  Зайняв чуже місце! 100%
  А так, то в місті ніхто, ні про що не думає, це ж українці, сьогодні добре, а завтра хоч потоп! Особливо покоління яке родилося після 89-90 року… то вони взагалі втрачене покоління, з них толку не буде… будуть пробувать паразитувать і далі, після того як молодість просруть!

  • Oleksandr Kelym

   Старші ПРОСРАЛИ ЖИТТЯ! – сьогодня досирають, голосуючи за гречку….бидло радянське… колишні раби не здатні до вільного життя! Їх треба довго навчати – а нікому…

   • Alex

    Зі старших вже особливо спитати нічого, і зробити вони вже нічого не можуть… Так вони винні по своєму.

    Але суть того, що хотів сказати, молодь дуже жорстока, і вони живуть сьогодні, убив, вкрав, “розвела лоха” (типу чоловіка чи хлопця) і т.д. Тобто те, що раніше виходило за будь-які межі норм, зараз це норма! Тобто все зав”язано на гроші, є в тебе гроші, ти цар і Бог! Можеш купити посада, чи роздати “гречку”, а нема, ти НІЩЕБРОД! І тебе підгилюють ногами, не дивлячись на те, що людина відпрацювала на цю державу по 40к і більше років, і отримує мінімалку… Все по чесному!
    Мені, ще далеко до того віку, але коли бачу цих людей особливо з сіл, маленьких містечок, які вимирають, скажу чесно, стає страшно! Страшно жити в цій державі… Бо старі вже не можуть і взагалі не знають, не вірять, що з цим робить… А молодь продається за ту ж гречку, тільки вони вже такі, що горло одне одному перегризуть… дуже жорстокі, тільки дай слабину і тебе звалять і затопчуть!
    Сподіваюсь доніс думку, якщо зараз не зламати оцю систему, далі буде набагато гірше, на жаль! (прийдешнє покоління на жаль вони гірші, чим могли б бути, хоча й очікував, що вони щось зможуть змінити на краще, але тут хіба, що красти, та дурити, вбивати оце їхнє, ті хто не такі – їдуть з України, нормальним людям тут не місце)