УАЗ зупиняє виробництво автомобілів

0

УАЗ 31 грудня зупинить виробництво і на місяць піде в корпоративний відпустку. У період простою на заводі пройдуть модернізація обладнання та профілактичні роботи.

УАЗ зупинить виробництво 31 грудня, потім завод піде на зимові канікули і в корпоративну відпустку до 1 лютого 2016 року, повідомляє zr.ru.

У період відпустки на підприємстві буде відбуватися модернізація зварювального виробництва і профілактика обладнання. Відпустка не поширюється на працівників ремонтних виробництв і служби логістики.

Ульяновський автомобільний завод виробляє автомобілі з 1941 року. Зараз підприємство випускає всешляховики Патріот, Пікап і Хантер, а також комерційну техніку. Потужності заводу розраховані на виробництво більше 100 тисяч автомобілів на рік.

Сьогодні стало відомо, що з 1 січня 2016 року ціни на всі автомобілі УАЗ зростуть у середньому на 2-3% залежно від моделі і комплектації. Повну інформацію оприлюднять пізніше.

Волзький автозавод готується з 15 лютого по 15 серпня 2016 перейти на скорочений робочий тиждень. Зараз профспілка підприємства обговорює з керівництвом питання виплат робітникам.


Не пропустіть