На продаж виставили унікальну машину стеження ФБР, напхану шпигунськими штучками (Фото)

Остання ставка за одиницю товару складає 11 тисяч доларів

На eBay виставили фургон Dodge Ram, який належав ФБР і використовувався для зовнішнього спостереження. При цьому в автомобілі навіть збереглося все “шпигунське” обладнання, а також кілька записників агентів і навіть плівки з записами спостережень, – передає “Мотор”.

Як стверджує продавець, фургон був куплений Федеральним бюро розслідувань новим в дилерському центрі, а потім переобладнаний під потреби фахівців зовнішнього спостереження.

В автомобіль встановили три додаткових акумулятора, кондиціонер і обігрівач в задній частині салону, два LCD-екрани, два DVD-програвача, інтерком, системи відео та звукозапису з підсилювачами і радарами, баки з пропаном, додаткові замки на дверях і навіть туалет.

Після ФБР у цього фургона 1989 року випуску, оснащеного 5,9-літровим мотором, був всього один приватний власник. Пробіг машини складає 23,5 тисячі миль (37,8 тисячі кілометрів). Продавець стверджує, що автомобіль був куплений на державному аукціоні і знаходиться у відмінному технічному стані.

Крім того, у продавця є документи, які підтверджують, що автомобіль дійсно належав ФБР, а також інструкції до всього встановленого устаткування і навіть наряд на роботу від компанії, яка переробляла фургон.

Остання ставка за автомобіль становила 11 тисяч доларів. При цьому до закінчення аукціону залишається ще три дні.


Не пропустіть