Через проблеми АвтоBAЗ припинить випуск кількох моделей

0

АвтоВАЗ прийняв рішення про консервацію дослідно-промислового виробництва (ОПП) і, можливо, закриє інші дочірні складальні підприємства – «ВІС-Авто» і «Лада Спорт», пише auto.mail.ru.

До теперішнього часу наказ про консервацію ОПП вже підписаний, його робота повністю зупиняється, а співробітники (приблизно 800 чоловік) переводяться на стандартний вазовский конвеєр. Відзначимо, що на ОПП АвтоВАЗу здійснювалася збірка ексклюзивних автомобілів, а також пятидверной Lada 4×4, яка тепер буде збиратися на третьому потоці головного конвеєра.

Наступним на черзі можуть стати підприємство «ВІС-Авто», яке займалося випуском невеликих грузовичков на базі автомобілів Lada. Їх збірку також перенесуть на головний конвеєр. Відзначимо, що обсяги випуску автомобілів «ВІС» вкрай малі. Наприклад, в 2015 році завод випустив не більше 1000 автомобілів, і не можна виключати повного припинення їх виробництва надалі.

Також не виключено закриття «Лада Спорт» – підрозділи, яке випускало Lada Granta Sport і Kalina Sport. Правда, останнє представляється найменш імовірним. Справа в тому, що це дочірнє підприємство найбільш успішне в комерційному плані. До того ж, АвтоВАЗу як мінімум, буде необхідно забезпечувати поставку комплектуючих на вже продані спортивні моделі.


Не пропустіть