На автовласників з іноземними номерами накладають вражаючі штрафи

Українські суди почали штрафувати власників нерозмитнених авто на іноземній реєстрації за порушення митних правил. Розміри штрафів вражають, пише Автоцентр.

Київський апеляційний адміністративний суд став на бік Державної фіскальної служби і постановив стягнути з власника Mercedes-Benz E320 на литовських номерах штраф у розмірі 300% від несплаченої суми митних платежів – 1 681 846 гривень.

Мерседес на іноземній реєстрації належав жителю Черкас.

22 грудня 2016 року ДФС виписала йому такий штраф за порушення митних правил. Він зміг оскаржити рішення в суді першої інстанції, проте тепер апеляційний суд став на бік фіскалів. Утім, власник Mercedes ще має шанс на касацію.

Крім того, юрист Святослав Бартош заявив, що аналогічне рішення Київський Апеляційний Адміністративний суд виніс і щодо власника Audi A4 на польських номерах.

Штраф у цьому разі виявився меншим, але все одно вражаючим – 443 тис. гривень. Нагадаємо, раніше було ухвалено ще кілька подібних судових рішень. Так, жителя Одеси суд оштрафував на 618 тис. гривень, однак той зміг оскаржити штраф.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • staff060

  ШТРАФУЙТЕ ПИДОРАСЫ ПРОДАЖНЫЕ, БУДЕМ ВАС УНИЧТОЖАТЬ ВМЕСТЕ С СЕМЬЯМИ, ТВАРИ И СКОТЫ. ЛЮДИ УЖЕ НЕ ТЕ ЧТО БЫЛИ РАНЬШЕ.

 • Виктор Кода

  Скоро всех этих уебанов заставят съебаться с дорог Украины.
  Совсем чмыри на литвоболгарополцких корцах ахуели. Два косаря собрал на корыто нелегальное и он блядина уже царь на дороге. Хотя бы ездили как люди, а не как ослы ебаные.

  • игорь грищенко

   А чего ему не бычить?аварию сделал ,корч свой бросил и здрыснул. Машина не на нём,отвечать некому.

Коментувати