Українцям пора міняти водійські права

Вже до кінця осені в нашій країні закінчиться імплементація директиви ЄС про водійських посвідченнях, пише avtoblog.ua.

З початком наступного року так звані «міжнародні» права в державах Європейського Союзу втратять свою легітимність. До слова, відомі випадки, коли навіть Сейч українців не пускали в ЄС з такими правами. Можна тільки здогадуватися, що почне діятися на кордонах з 1 січня.

Що ж робити?

Насамперед необхідно пройти медичний огляд для отримання відповідної довідки. Після цього потрібно буде оплатити новий документ, який за своєю вартістю явно перевершить існуючий варіант. Ну а знання правил дорожнього руху перевіряти не будуть.

Скільки часу діють нові посвідчення?

Нові водійські права аж ніяк не безстрокові. Їх доведеться переоформляти кожні 15 років. А водіям автобусів і вантажних машин – і зовсім, вже через 5 років. Крім того, людям, які відзначили «золотий» ювілей, регулярно доведеться проходити медичний огляд.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • Alex

    А враховуючи нашу корупцію… То хтось дуже гарно нагріє руки на цьому! Взагалі який сенс у цьому, для українців?? Медичну довідку всі давно купують, за права теж просто сплачують до каси (чи комусь в карман, для прискорення і вирішення “питань”)
    І якщо враховувати навіть, що ці права типу “міжнародні” будуть, то якось дуже сумніваюсь, що з ними можна буде дійсно їздити по ЄС без проблем, скоріше за все там заставлять повчитися на їхніх курсах, і отримати їхні права!
    Тому наші чинуші просто нагрівають на цьому руки… на жаль!

Коментувати