В Україні планують побудувати новий автозавод

Китайська компанія HENAN SHAOLIN BUS CO.LTD готова побудувати в Сумах завод по великовузловому складанню автобусів SHAOLIN. Про це повідомив радник голови Сумської ОДА Олександр Лаврик на своїй сторінці в Facebook.

Він знаходиться з офіційним робочим візитом в КНР на запрошення народного уряду міського округу Сіньсян провінції Хенань.

Він повідомив, що за дорученням сумського губернатора Миколи Клочка вони провели попередні переговори з іноземною стороною про можливість вкладення китайських інвестицій в Сумській області.

Зокрема, обидві сторони зацікавлені у відкритті на території області заводу китайської фірми HENAN SHAOLIN BUS CO.LTD по великовузловому складанню автобусів SHAOLIN. Результатом переговорів стала домовленість про приїзд восени цього року в Суми китайської делегації для проведення конкретних переговорів про реалізацію цього інвестпроекту.

http://autonews.ua/

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Anatol Scherbak

  А Ви Петю попередили про те що, будете його обкрадати?

  • Алексей Карпенко

   Овца ты толик.

 • Oleksandr Karpishchenko

  І що ви будете собірать там? Таку ж поєботіну, як Рута25? Або Богдан А092? Або ще якусь хуню, накшталк Єталон Бла-бла-бла? Іть нахуй, будьласка!!!!