З 1 вересня до автомобілів поставлять нові вимоги

У Європейському Союзі починають посилювати вимоги щодо шкідливих викидів для нових автомобілів, пише automotoclub.info.

Так, вже з 1 вересня запрацює нова система тестування WLTP, по якій витрати палива будуть перевірятися в реальних дорожніх умовах, а не в лабораторних, як в застосовуваних сьогодні випробуваннях NEDC.

Поки що нова методика заторкне лише ті моделі автомобілів, які вперше вийшли на ринок, проте вже через рік система WLTP запрацює для все нових автомобілів по всій Європі.

Автовиробникам доведеться несолодко, адже багато хто з них явно занижували витрати палива своїх автомобілів, а відповідно і кількість шкідливих викидів. Може вийде так, що таких «порушників» обкладуть підвищеними податками, що може привести до подорожчання машин з ДВЗ.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • Украинец

    Пиар чистейшей воды. Новые “стандарты” сами европейцы пока еще не способны обеспечить, что показали недавние “гейты”, но те, кто принимает законы – у них одна задача – поднять свой рейтинг. Не важно, за счет чего. Вот и нашли нишу. Т.н.”зелены” погубили уже не одну толковую инициативу – они оказывается на голову “грамотнее” многих – теперь у них появились подпевалы га высоком уровне, но не менее тупые. Лишь бы пропиариться – интересно, что они будут петь, когда их завалят исками владельцы законно купленных авто?

Коментувати