МВС надало нові роз’яснення для водіїв

В Україні вже в листопаді 2017 має завершитися впровадження директив ЄС, що стосуються водійських прав, пише automotoclub.info

Так, з 1 січня 2018 року “міжнародні” водійські права перестануть діяти на території ЄС.

Начальник головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій розповідає, що водіїв з України з безстроковими посвідченнями вже зараз іноді не пускають в країни ЄС, а з 1 січня 2018 роки так звані міжнародні “права” в ЄС взагалі будуть вважатися недійсними.

При цьому Криклій зазначив, що для того, щоб отримати водійські права нового зразка, не потрібно буде заново здавати ПДР. Необхідно буде всього лише пройти медогляд і підтвердити здоров’я.

Цитата:
Вартість нових водійських посвідчень буде на кілька відсотків дорожчою, ніж нинішні права, обійдуться вони в 201 грн. “Ми також пропонуємо встановити в посвідченнях мікрочіпи. Наші сервісні центри вже забезпечені всім необхідним обладнанням, це убезпечить людей від підробок”, – додав Криклій.

Цитата:
Нові права будуть видаватися максимум на 15 років. Для водіїв вантажівок цей термін скоротиться до 5 років, і медогляд для водіїв вантажівок і автобусів може бути більш ретельним, ніж для інших. Також строгі правила проходження медогляду передбачені для водіїв у віці від 50 років – їм доведеться проходити його кожні три або п’ять років.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Maksim Morokhovets

  Пошли на хуй пидары. Все будет действительно.

  • игорь грищенко

   Гав,гав в конце сказать не забыл?

   • Maksim Morokhovets

    то прерогатива даунбаса гавкать

    • игорь грищенко

     Разделение труда,понятно!!Они лают ,а ты матом кроешь.Ты гораздо выше на эволюционной лестнице.

     • Maksim Morokhovets

      если почитать твои коменты то ты вообще сверх интелектуал )))

     • игорь грищенко

      Ест коменты ,а есть ответ на них.Но для тебя это сложно!!Хорошо хоть читать научилось!!!Ошейник не порви,моргинал!!БУ ГА ГА !!!!!