Jaguar і Land Rover переїжджає у Словаччину

0

Jaguar Land Rover оголосив про свої плани з будівництва нового виробничого підприємства в Словаччині.

На будову заводу у місті Нітра виділено близько 1,5 млн. доларів, що свідчить про те, що рівень його буде світового класу. Для початку на заводі працюватимуть 2800 людей, які будуть виготовляти широкий спектр моделей від Jaguar і Land Rover.

Будівництво почнеться наступного року, і перші моделі планується випустити з конвеєра в кінці 2018. Запланована початкова виробнича потужність – 150000 одиниць в рік.

Словаччина як місце для заводу була обрана тому, що ця країна вже має достатньо розвинену автопромисловість, і близько 300 постачальників будуть знаходитися недалеко від заводу.

Jaguar Land Rover також відзначив важливість нового заводу, кажучи, що це дозволить компанії побудувати “ще більш захоплюючі нові моделі.” Завод також сприятиме захисту від валютних коливань.

“Jaguar Land Rover радо вітає Словаччину в нашій сім’ї. Новий завод буде доповнювати наші наявні потужності у Великобританії, Китаї, Індії та Бразилії і знаменує собою наступний крок у стратегію компанії: створити дійсно глобальний бізнес”, – заявив генеральний директор JLR доктор Ральф Шпет.


Не пропустіть