У Києві почали збирати великі суми коштів з водіїв

0

У столиці серед водіїв зріс попит на мобільні додатки для оплати парковки, а отримані таким чином надходження збільшилися на 88% за два дні, пише automotoclub.info.

Про це заявляє директор департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Сергій Симонов.

“За перші два дні впровадження безготівкової оплати, яка діє в столиці з 10 серпня, виручка, зібрана за парковку транспортних засобів через паркомати і мобільні додатки, становить 17,595 тис. грн. З них 12,517 тис. грн – грошові надходження від “мобільної парковки” . у порівнянні з аналогічним періодом липня поточного року надходження, отримані через мобільні додатки, збільшились на 88%”, – повідомив С.Симонов, якого цитує прес-служба КМДА у вівторок.

За його словами, такі показники “свідчать про зростання довіри водіїв до безготівкової оплати парковки і користування сучасними методами розрахунків за парковку”.

При цьому С.Симонов наголосив на неприпустимості обігу готівкових коштів на відведених майданчиках для паркування столиці.

У КМДА нагадують, що розрахуватися за парковку водії можуть за допомогою паркомата, sms, мобільного додатка або шляхом придбання місячної картки або паркувального талона в кіосках.


Не пропустіть