Реєстрація дизельних автомобілів Porsche Cayenne під забороною

0

Чергове відлуння “дизельного скандалу” для Porsche AG: Швейцарія заборонила реєстрацію автомобілів Porsche Cayenne із трилітровими дизельними двигунами.

У Швейцарії в п’ятницю, 18 серпня, повідомили про призупинення реєстрації автомобілів моделі Porsche Cayenne із дизельними двигунами. Причина – маніпуляції з програмним забезпеченням автомобілів, які приховують справжній рівень викидів шкідливих речовин у атмосферу, передає інформагенція Reuters.
DW.COM.

“Це стосується моделей типу Porsche Cayenne із трилітровими дизельними двигунами стандарту Євро-6”, – повідомили у Федеральному відомстві з питань доріг. Євро-6 – екологічний стандарт, який регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.

Заборону реєстрації дизельних Porsche Cayenne у відомстві пояснили потребою захистити довкілля. Захід тимчасовий і стосуватиметься транспортних засобів, які мали бути вперше зареєстровані у Швейцарії. Автомобілі Porsche Cayenne, які були зареєстровані до заборони, можна експлуатувати й надалі після додаткового переоснащення.

Компанія Porsche AG змушена відкликати 22 тисячі трилітрових Porsche Cayenne TDI Euro 6 у всій Європі, з них 7500 – у Німеччині. Німеччина вирішила припинити видавати дозволи на експлуатацію цієї моделі наприкінці липня.

“Дизельний скандал” навколо концерну Volkswagen, до якого входить Porsche AG, спалахнув у вересні 2015 року. Виявилося, що програмне забезпечення в автомобілях VW під час тестів приховує реальні обсяги викидів шкідливих газів у атмосферу.


Не пропустіть