В Україні подешевшали іномарки

0

Імпорт авто виріс, а ось середня ціна ввезених машин, навпаки, впала, пише segodnya.ua.

За підсумками першого півріччя в Україні в режимі імпорту було ввезено 67,9 тис. легкових автомобілів. Такий обсяг імпорту майже вдвічі перевершив результат річної давності.

Закупівля легкових автомобілів за кордоном обійшлася імпортерам в 959,5 млн доларів. Внаслідок середня митна вартість одного ввезеного автомобіля склала 14,1 тис. доларів, що на 3,2 тис. доларів менше, ніж роком раніше.

Таке падіння середньої митної вартості пояснюється збільшенням в імпорті частки машин, що були в експлуатації. Якщо за підсумками перших шести місяців 2016 року автомобілі з пробігом становили лише п’яту частину імпорту, то в поточному році – вже понад 41%.
Найчастіше за звітний період легкові автомобілі в Україну завозилися з Німеччини – 15,7 тис. шт.

ТОП-10 країн, з яких в Україну ввозили легкові автомобілі увійшли: США (4,6 тис. шт.), Румунія Також в (3,7 тис. шт.), Чехія (3,3 тис. шт.), Словаччина (2,9 тис. шт.), Угорщина (2,7 тис. шт.), Великобританія (2,4 тис. шт.) і Туреччина (2,3 тис. шт.).

Другим за популярністю напрямком по закупівлі легкових автомобілів стала Японія, з якої до України прибуло 8,2 тис. машин. Замикає трійку найбільших постачальників Франція з результатом 6,4 тис. легкових авто.


Не пропустіть