Машини на «єврономерах» потрапили під підозру

0

Стрімке зростання числа автомобілів європейської реєстрації, які перебувають на території України, вже став причиною вираження масового невдоволення. Власники подібних автомобілів частіше за інших виявляються помічені за кермом в нетверезому вигляді і агресивному водінні. Підтверджують подібні спостереження і службовці поліції, які стверджують, що до половини всіх ДТП відбуваються власниками «єврономерів», – пише Автотема.

З іншого боку, було б несправедливим стверджувати, що правила дорожнього руху порушуються виключно автомобілістами на «єврономерах». Наприклад, користувачі соціальних мереж висловили думку про можливу причетність власника нерозмитненої BMW до дорожньо-транспортної пригоди, сліди якого видно на автомобілі неозброєним оком. З урахуванням того, що на капоті автомобіля є вм’ятина, а лобове скло розбите, користувачі висунули припущення, що автомобіль може перебувати в розшуку.

Пізніше подібні підозри було спростовано іншим користувачем, який на доказ своїх слів доклав фотографії, з яких випливає, що причиною отриманих ушкоджень стало впале на автомобіль дерево.


Не пропустіть