Skoda Karoq: офіційна інформація від виробника

0

Компанія Skoda показала повністю цифрову приладову панель нового компактного кросовера Skoda Karoq.

Автомобіль, публічна прем’єра якого відбудеться восени поточного року у Франкфурті, стане першою моделлю бренду, який отримає таку опцію.

Як розповіли представники чеської марки, для цифрової приладової панелі кросовера Skoda Karoq є чотири стандартних шаблону: Classic ( «Класичний»), Digital ( «Цифровий»), Infoprofile ( «Інформаційний») і Reduced ( «Мінімалістичний»). Ці макети є базою для персональних налаштувань.

Наприклад, водій може вибрати індивідуальне відображення повідомлення, їх розташування на дисплеї і розміри. Зокрема, на цифрову приладову панель нового компактного кросу можна вивести дані датчиків, які відстежують справність вузлів і агрегатів двигуна, повідомлення аудіосистеми, телефону і багато іншого.

Причому в компанії підкреслили, що макети спочатку «відрізняються один від одного і адаптовані під різні вимоги водіїв». Так, в класичному шаблоні з боків приладової панелі відображаються звичний тахометр і спідометр, а додаткова інформація виводиться між ними.

Попередньо шаблони цифровий приладової панелі нового кросовера Skoda Karoq дозволяють знайти оптимальний варіант, який подобається водієві.

http://automotoclub.info/


Не пропустіть