Як купити Volkswagen e-Golf за ціною ЗАЗ Lanos

2

У США росте популярність енергетичних «зелених» стартапів, які не тільки пропонують енергію з відновлюваних джерел, а й роблять своїм клієнтам знижки на покупку електромобілів, вбиваючи залежність від нафтової голки, пише autodriving.net.

Так, компанія Sonoma Clean Power (SCP) працює в округах Мендочіно і Сонома в Каліфорнії. При цьому компанія поставляє енергію, а управлінням займаються окружні влади. Інфраструктуру ж обслуговує місцевий монополіст Gas and Electric Company (PG & E), завдяки чому спостерігається поділ «сфер впливу» і взаємна зацікавленість в проекті.

Але найцікавіше, що тарифи SCP, незважаючи на те, що компанія використовує вітрову і сонячну енергію, нижчі, ніж у PG & E. При цьому компанія також запустила програму знижок на покупку електромобілів. Для Volkswagen e-Golf з дальністю пробігу на одному заряді 200 км SCP пропонує знижку в $ 2 тис. і безкоштовну домашню зарядку. Разом з пільговим кредитом від дилерського центру в розмірі $ 7 тис., знижкою від штату – $ 2,5 тис. І федеральним податковим вирахуванням – $ 7,5 тис., це знижує вартість даного електромобіля до $ 10 тис. Або 260 тисяч тис. грн. А це, на хвилиночку, трохи більше за ціну ЗАЗ Lanos T150 або Daewoo Gentra 1.5 MT. Зрозуміло, бензинових.

Подібні ж проекти готуються в Массачусетсі і Сан-Дієго, штат Каліфорнія. А Стартап Inspire замість рахунків за електрику пропонує фіксовану підписку, по якій ви купуєте сертифікати відновлюваної енергії, щоб збільшити їх частку в енергомережі.


Не пропустіть