Audi називатиме свої авто по-новому

0

Не лякайтеся, нічого катастрофічного не відбудеться. Автівки залишаться зі своїми звичними назвами, але отримають додаткові цифрові індекси.

Відповідно, німецький автомобільний виробник анонсував нову систему найменування – старі назви будуть мати ще й цифровий індекс, який свідчитиме про показник потужності машини. Цікаво, що першим нову назву отримає флагманський седан Audi A8, передає Радіо Максимум.

Повідомляється, що решта залишиться на своїх місцях. До прикладу, A3 або Q5 збережуть своїх приставки, які вказують на тип силової установки: TDI, TFSI, e-tron, g-tron. Індекси ж будуть позначати потужність версії. Початкова цифра 30 буде збільшуватися з кроком у 5 позицій. Відповідно, “30” – це авто з двигуном на 110-130 “конячок”, а от “45” – свідчитиме про те, що під капотом 230-252 к.с.Максимально передбачений індекс – “70” – ним позначатимуть моделі, які мають потужність понад 544 кінські сили.

Відомо, що новий A8 отримає індекси “55” (бензинова 340-сильна 3-літрова “шістка”) та “50” – дизельний 285-сильний варіант. Решта ж моделей, за винятком S- і RS-версій, отримають нові індекси вже в наступному році.


Не пропустіть