Нові штрафи для власників авто на іноземних номерах. Наміри ДФС

18

Мінфін спільно з Мінекономрозвитку і торгівлі вже узгодили законопроект

Державна фіскальна служба (ДФС) розробила проект закону, який передбачає штраф у розмірі вартості автомобіля за перевищення перебування транспортного засобу на території України більш ніж 20 днів. Про це під час прес-конференції заявив заступник директора департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС Олексій Сівірін, передає “Інтерфакс-Україна”.

За словами Сівіріна, Міністерство фінансів спільно з Мінекономрозвитку вже узгодили законопроект, зараз документ перебуває в Державній регуляторної службі.

Сівірін також додав, що в окремих областях України митники спільно з Нацполіцією проводять рейди з виявлення порушників митного законодавства водіями автомобілів з іноземними номерами.

Чиновник пояснив: “Сьогодні проблема полягає в тому, що не так вже й багато прав у поліції, ще менше прав у митників зупиняти автомобілі на іноземній реєстрації. Був випадок, коли співробітниця однієї з митниць просто викликала таксі з такими номерами в митницю і потім складали протокол”.

За даними громадської організації “Авто Євро Сила”, в Україні налічується близько 3 млн автомобілів з іноземними номерами.


Не пропустіть