Автомобілі таксі в Україні переведуть на жовті номери

0

Кабмін розробив проект постанови для врегулювання ринку таксі в Україні, який передбачає видачу спеціальних номерних знаків тільки для ліцензованих перевізників, пише autocentre.ua.

Українське таксі чекає велика реформа і перш за все вона торкнеться неліцензованих пасажирських перевізників. Сьогодні близько 90% всіх таксомоторів працюють в нашій країні нелегально і навіть робота в Uber не вимагає у водіїв ніяких ліцензій. Держава вирішила покласти цьому край.

У Кабінеті Мініcтров України розроблено проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» для врегулювання ринку таксі. Головне нововведення полягає в тому, що всі легкові автомобілі, які займаються внутрішніми пасажирськими перевезеннями, повинні мати спеціальні номерні знаки жовтого кольору.

А перереєструвати ТЗ під нові номери можна буде тільки за наявності ліцензії. В результаті, держава отримує досить дієвий контроль над ринком таксі і забезпечує додаткові надходження до бюджету.

Неліцензійного таксиста можна буде побачити за десятки метрів, тому контролюючі органи – в даному випадку Укртрансбезпека отримає ефективний механізм щодо штрафування перевізників-порушників. Все це торкнеться і такий популярний в нашій країні сервіс Uber – влаштувитися на роботу буде складніше.


Не пропустіть