Як автомобілі перетворюють у витвір мистецтва (відео)

0

Чого тільки не придумають художники – мистецтво піскографії, виявляється, можна застосувати і до запиленого скла авто, пише autocentre.ua.

Кожен автовласник, що по-справжньому любить свого “сталевого коня”, повинен містити його в чистоті. Адже за зовнішнім виглядом машини, так само як і за одягом, часто і судять про господаря. А якщо кузов брудний, то і оцінка буде відповідною. Американський художник Скотт Вейд вирішив створювати талановиті картини не на полотні, а на запилених стеклах автомобілів. Не складно здогадатися, що підштовхнуло його до цього оригінальне мистецтво піскографіії – малювання на піску по склу.

Автохудожник зумів за кілька років досягнути успіху у своїй справі, завоювавши популярність у багатьох країнах. Для своїх робіт Скотт Вейд вибирає в основному задні скла автомобілів, перевагу надає позашляховикам або мінівенам, на яких вони стоять вертикально, що зручно в роботі і забезпечує кращу схоронність. З-під пензля майстра виходять полотна, що копіюють безсмертні картини великих художників минулих років – Мікеланжело, Леонардо да Вінчі та багатьох інших. Однак Скотт Вейд може взяти для своїх робіт будь-яку вподобану фотографію або просто вигадати сюжет.


Не пропустіть