Здати іспит зі знання Правил дорожнього руху тепер буде легше

0

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ вперше опублікували всі питання нових тестів за правилами дорожнього руху, пише Обозреватель.

“Відтепер кожен бажаючий може безперешкодно підготуватися до здачі теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія в сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів із варіантами відповідей, всі їх можна скачати за посиланням“, – йдеться в повідомленні на сайті МВС.

Крім того, на сайті працює безкоштовний онлайн-тест 24/7, за допомогою якого кожен водій може перевірити свої знання. Він повністю відповідає реальним умовам здачі теоретичного іспиту: триває 20 хвилин і налічує 20 питань, які система для кожного нового тесту генерує рандомно. Кількість спроб пройти тест є необмеженою.

“Новий сервіс викликав бум інтересу тисяч людей: за 2 місяці на сайті зареєструвалося 40 425 громадян. Загальна кількість спроб здати тест – 926 519, з них успішна кількість спроб – 251 668. Нові питання тестів за ПДР і вільний доступ до них – важливий перший крок у площині змін процесу складання іспиту для отримання посвідчення водія. Другим стане введення фото – і відеофіксації практичної частини здачі іспитів”, – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.


Не пропустіть