Поліцейські нові, а методи старі: як поліцейські сидять в засідках

Чому “моя нова поліція” сидить в засідці як і ліквідовані ДАІшники, пише avtoblog.org.ua.

Журналіст одного з ЗМІ, “зловив” поліцейських, які влаштували засідку на правопорушників ПДР, за прикладом своїх попередників.

Журналіст, що їхав на своєму авто і порушив ПДР (виконуючи поворот), попався в руки патрульних поліцейських, які чекали подібних йому, буквально за рогом.

Варто зауважити, що згідно з новими правилами, поліцейські відтепер повинні не сидіти в засідці, а патрулювати вказаний район.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • Руслан

  Вообще-то автор нарушил ПДР, и полиция правильно делает, что ловит таких ездунов, потому-что в последнее время, правила для наших людей не существуют. Я каждый день за рулём, и искренне жду, когда введут систему автоматической фиксации нарушений, потому что такие “журналисты” создают реальную угрозу другим участникам движения, и полиция на мой взгляд, ещё очень лояльно к ним относится, а зря…

  • Игнат

   То есть ты сейчас сознательно согласен с те, что законы нарушать таки можно, но только избранным! Тогда искренне хотелось бы что бы такие как ты жили в отдельном месте.

  • Володимир

   З нашими дорогами і знаками не порушувати – досить складно. Всі нормальні водії чекають нормальних доріг, розв’язок і розміток. Але виявляється в нашій країні таки є ще дебіли-мазохісти, які хочуть, що б їх ще й автоматично штрафували за те, що їздять по паршивих дорогах.

 • Роман

  варто зауважити , що журналістам теж ніхто не давав права порушувати правила

Коментувати