Рецепт для українських доріг від міністра

0

Міністерство інфраструктури вважає за необхідне відійти від практики загального ямкового ремонту для поліпшення стану українських автодоріг, пише expres.ua. Про це заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. “Наші історичні проблеми – це недофінансування, крадіжка навіть того, що було профінансовано, а також дивне ставлення підрядників до технологічного процесу. Плюс – нам необхідно відійти від ямкового ремонту”, – сказав міністр.

“Він має залишитися виключно як екстрений аварійний ремонт. З’явилася на дорозі якась ямка – швидко виїхали фахівці, швидко залатали, швидко поїхали. І все “, – підкреслив він.

Зі слів Пивоварського, застосування ямкового ремонту аналогічно тому, як він застосовується в Україні, немає ніде в світі. При поточному стані українських доріг, замість проведення ямкового ремонту, необхідно цілком знімати верхній шар і класти новий асфальт.

Водночас Пивоварський підкреслив, що відійти від такого ямкового ремонту можна буде тільки тоді, коли буде системне фінансування. Нагадаємо, 11 грудня стало відомо, що міністр інфраструктури Андрій Пивоварський йде у відставку.


Не пропустіть