В Україні нова хвиля автокрадіжок

0

Дніпропетровськ б’є рекорди за кількістю викрадень дорогих іномарок, пише avtovod.org.ua.

Автовласники Дніпропетровська масово стають жертвами викрадачів. Бандити викрадають дорогі авто прямо в центрі міста, навіть не чекаючи темряви.

За останні кілька днів було викрадено відразу 5 дорогих машин престижних марок. Причому зроблено це було за однією і тією ж схемою, що дає право говорити про те, що в місті орудує організована банда зловмисників.

Всі випадки викрадень відбулися безпосередньо на парковках, прилеглих до різних офісів і маркетів. Водії, залишаючи авто, включали сигналізацію і йшли на короткий час у своїх справах. А повернувшись – машину вже не виявляли.

Співробітники поліції, розібравшись у ситуації, готові стверджувати про те, що злодії оснащені пристроями, що зчитують код сигналізації.

Поліцейські закликають власників авто бути пильними. Для того, щоб система могла вирахувати код сигналізації, злочинець повинен знаходиться десь неподалік від вас і вашого авто. Тому, коли відкриваєте або закриваєте авто, звертайте увагу на автомобілі поблизу і людей з підозрілою апаратурою.


Не пропустіть