Введено штрафи за “зайвий шум” автомобіля

1

Автолюбителям заборонено газувати на місці, різко прискорюватися, сигналити без потреби і залишати включеним двигун на парковці, пише automotoclub.info.

У престижних лондонських районах Кенсінгтон і Челсі ввели заборону на неналежну поведінку на автомобілях. Штраф за порушення нових норм досягає 1000 фунтів (близько 1300 євро).

За новими правилами, водіям заборонено газувати на місці, різко прискорюватися і влаштовувати гонки зі світлофорів, сигналити без потреби, а також залишати автомобіль на парковці з працюючим двигуном. Жителі Кенсінгтона і Челсі вправі звернутися в поліцію зі скаргою на галасливу поведінку на машинах і повідомити номерний знак та інші прикмети автомобіля. В залежності від порушення розмір стягнення становитиме від 100 до 1000 фунтів.

Британці також передбачили можливість оштрафувати громадян інших держав. Якщо з’ясується, що “галасливий” автомобіль належить іноземцю, міська влада звернеться у відповідне дипломатичне представництво з проханням простежити за оплатою штрафу. У разі відсутності реакції з боку посольства, скаргу направлять в правоохоронні органи цієї країни.

Заборону на гучну їзду ввели після того, як в престижних лондонських районах з’явилася велика кількість багатих вихідців з країн Близького Сходу. За словами місцевих жителів, молоді мільйонери і мільярдери привозять з собою суперкари і влаштовують перегони, їздять колонами, а також голосно слухають музику.


Не пропустіть