Такого ще не бачили: броньована Toyota Camry (Фото)

0

Нічим не приваблива зовні чорна Toyota Camry захистить своїх пасажирів від стрільби з автоматичної стрілецької зброї.

Північноамериканська компанія Inkas Armored зі штаб-квартирою в Торонто випускає найрізноманітніші бронемашини – від монстрів для спецназу і інкасаторських служб, до поліцейських «круїзерів» і захищених «гелендвагенів» і «кадилаків» публічних персон медійної сфери. Однак є в її гамі і не такі помітні і пафосні машини, з вигляду яких і не скажеш, що це – броньовик.

Найбюджетнішою і компактною моделлю у виробничій лінійці фірми є седан 2017 Toyota Camry XLE, з 3,5-літровим V6 і з рівнем бронезахисту B6, розрахованого на протистояння вогню з АК-47 – найбільш популярного зброї збройних радикалів. У стандартну комплектацію «бронемобілля» входять бронювання салону по периметру, куленепробивне скло, посилені дверні стійки і ряд інших критично важливих структур кузова, а також сталеві диски в колесах, що дозволяють їхати і зі спущеними шинами.

Опціонально седан можна оснастити додатковим захистом з кевлара, інтеркомом, проблисковими маячками, автоматичною системою пожежогасіння, гальмами підвищеної потужності та ін.

Загалом, в Inkas Armored подбали про безпеку не тільки мільйонерів і агентів спецслужб, але і не залишили без уваги менеджерів середньої ланки і офісних співробітників, які стурбовані можливим замахом на їхнє життя. Крім того, в такій «Тойоті» буде спокійніше знаходитися в разі зіткнення або ж атаки агресивного водія чужої машини.

Джерело avtoblog.ua

Не пропустіть