У Швеції з’являться електрофури (ФОТО)

0

Якщо про нові розробки, що стосуються екологічних доріг, електромобілів і електробусів, ми постійно щось чуємо, то електрофури залишалися донедавна для нас «незвіданою землею», пише gogetnews.info

Однак наука і промисловість не стоять на місці. І ось вже в провінції Євлеборг в Швеції приступили до спорудження експериментальної електрифікованої автостради, призначеної для вантажного транспорту. Орієнтовна вартість проекту – 80 млн шведських крон (€ 9440000).

Очікується, що будівництво автомобільної дороги довжиною 2 кілометри на ділянці траси Е16 буде завершено у квітні 2016 року. Дана автострада стане однією з перших в Європі дорогий, призначеної саме для вантажних електромобілів (електрофур).

«Лабораторні» випробування за даним проектом все ще тривають і проводяться на закритому тестовому полігоні в Берліні (Німеччина).

Поставлена ​​мета для нової ділянки у Швеції – обкатка інноваційної технології в умовах природного клімату і реального дорожнього руху (трафіку). Планується, що дві електрофури з струмоприймачами на даху їздитимуть по даній ділянці шведських доріг протягом двох років.


Не пропустіть