Поліція візьметься за власників авто на єврономерах (Документ)

Нацполіція планує допитати свідків у справі про шахрайство з нерозмитненими авто. Про це повідомляє «Твоя МАШИНА» з посиланням autocentre.ua.

Втім, мова не йде про переслідування водіїв нерозмитнених авто. Справа в тому, що поліція шукає свідків у справі за Статтею 190 Кримінального кодексу проти громадянина Юрія Ларченко. Йому інкримінують шахрайство з метою заволодіння грошовими коштами.

За даними Нацполіціі, Ларченко Ю. В. Організував в Литві фіктивну фірму Globalcomas. Вона нібито не займалася комерційною діяльністю, а служила виключно для реєстрації на неї автомобілів.

Після оформлення відповідних документів автомобілі переганяли в Україну через митний пункт «Ягодин» (Волинська область), а повторне ввезення для клієнтів здійснювався через пункт пропуску «Нові Яриловичі» (Чернігівська обл.).

Для таких махінацій шахрай використовував групу людей. За свої послуги підозрювані брали оплату в розмірі від 200 до 1500 євро і навіть розмістили оголошення в Мережі.

Тепер до Васильківського відділ поліції надійшла заява з вимогою допитати всіх учасників групи, а також клієнтів Ю. В. Ларченко.


Не пропустіть