Слюсар з Техасу вимагає мільйон з дилера, що продав його авто джихадистам (відео)

0

Марк Обергольцер (Mark Oberholtzer) з Техасу є власником невеличкої компанії Mark-1 Plumbing, яка надає послуги водопровідників та слюсарів. Тепер вона стала однією з найвідоміших у США, пише vistkar.com.

Все почалося, коли 15 грудня минулого року в твіттері з’явилося фото автомобіля фірми Ford-250 з корпоративними написами Mark-1 Plumbing і номером телефону компанії. От тільки на фото в кузові автомобіля стояв кулемет великого калібру, а автомобіль використовували сирійські джихадисти під час боїв за місто Алеппо.

Про автомобіль і компанію розповіли майже всі телеканали США. Марку довелося виправдовуватися. Він не мав жодної уяви як його старе авто опинилося в Сирії.

Коли історія про Форд потрапила на популярне гумористичне шоу “The Colbert Report”, яке переглянули 2,5 млн глядачів, американському слюсарю стало не до жартів. Він став отримувати погрози від людей, які хотіли його вбити.

Виявилося, що у листопаді 2014 року його авто опинилося у місцевого дилера AutoNation хз міста Х’юстон. Продавець старих авто не видалив з нього написи, бо не хотів пошкодити фарбу і лакування.

Після продажу з аукціону авто опинилося в Туреччині і вже там пікап продали бойовикам.

Тепер Марк зажадав від автомобільного дилера компенсації його збитків та моральної шкоди в сумі 1 млн доларів. Слюсар тепер не виходить з дому без пістолета, а його компанія занепадає через негативний імідж.


Не пропустіть