В Україні зібрали найшвидкісніший у світі байк (Відео)

У мотомайстерні в селищі Жуковського відчайдухи зібрали легендарний байк Inspirium, який прославив Україну на весь світ. Двоколісний буквально тільки з парому – місяць добирався з американського штату Юта, де у серпні на міжнародних змаганнях вінтажних мотоциклів з першої спроби розігнався до 160 км/год і побив світовий рекорд.

Змагання в екстрасуворих умовах – температура +50, навколо сіль, поверхня – наче пральна дошка. Це колишнє солоне озеро, яке висохло 17 тис. років тому. Ті, хто шаленіє від швидкості влаштовують тут перегони на авто та мотоциклах вже майже 100 років. Українці представляли нашу державу вперше.

Звичайний радянський Іж-49, випущений майже одразу після другої світової, чоловіки придбали за 20 тис. гривень. Він важив понад півтора центнера і мав всього 10 кінських сил. На такому не розігнатися, кажуть байкери. Раму поміняли на алюмінієву, тож вага зменшилася на 30 кілограмів. Аби збільшити потужність у 5 разів – повністю розібрали двигун.

Модернізувати сучасний мотоцикл не проблема, каже майстер, а от зробити з радянського брухту байк, який нині оцінюють у $150 тис. – це і є вищий пілотаж.

Мотоцикл ще дороблятимуть, кажуть байкери, впевнені з нього можна вижати ще 20% потужності. То ж вже наступного року обіцяють новий світовий рекорд.

Джерело fakty.ictv.ua

Не пропустіть