Київські дороги почали ремонтувати по-американськи (ВІДЕО)

0

Корпорація «Київавтодор» почала використовувати для дорожнього ремонту унікальну американську техніку, яка підвищує довговічність відновленого покриття, пише autocentre.ua.

В рамках ремонту вулично-дорожньої мережі Києва працівники КП ШЕУ Солом’янського району комунальної корпорації «Київавтодор» ремонтують дорожнє покриття з використанням нещодавно придбаної машини, призначеної для розігріву і нанесення гарячих герметиків при заливці тріщин і швів в асфальтобетонних та цементобетонних покриттях, – заливальника швів Crafco серії Super Shot (виробництва США).

Машина має повністю автоматичну систему контролю робочого процесу, яка дозволяє встановлювати і підтримувати оптимальну температуру матеріалу і термального масла. Тому такий вид ремонту дає можливість зберегти покриття від ямкового ремонту на тривалий час і, як наслідок, заощадити бюджетні кошти.

Крім того, для огородження місць виконання робіт вперше використовуються пересувні огороджувальні щити, виготовлені з високоякісного пластику з нанесенням на них світловідбивних елементів, що, у свою чергу, сприяє підвищенню безпеки руху на вулицях і захисту працівників під час виконання дорожніх.


Не пропустіть