Ще одне місто в Україні охопила хвиля зухвалих викрадень

0

Про це повідомляє o-doroge.com. Дорогі іномарки викрадають прямо з центру міста серед білого дня.

За останні дні були вкрадено три дорогі іномарки, і всі за однією схемою. Власники залишали їх всього на кілька хвилин біля офісів і магазинів. Коли поверталися – машин вже не було.

У поліції зазначають, що працює група злочинців, оснащена спеціальним пристроєм, який зчитує код сигналізації, і закликають автовласників бути пильними.

Раніше збільшення кількості викрадень дорогих автомобілів спостерігалося в Києві. Там зловмисники використовували ті ж прилади – код-грабери. Пристрій одночасно зчитує радіосигнал з брелока власника і глушить приймач в автомобілі. Так унікальний код, який був згенерований брелоком, можна буде використовувати ще раз для незаконного відкриття авто. У момент зчитування коду господар помітить, що автомобіль не відкрився з першого разу, але багато хто не надає цьому великого значення, – а даремно.

Крім того, в момент зчитування зловмисник повинен знаходитися неподалік від авто. Так що не завадить звертати увагу на підозрілі автомобілі поблизу. Тим більше, варто захвилюватися, якщо у вікні ви побачите людину з якоюсь апаратурою.


Не пропустіть