7 кращих гібридних автомобілів, які дозволять істотно заощадити

0

Згідно з прогнозами фахівців, вже до 2030 року всі великі міста Європи і Америки заполонять автомобілі на електродвигунах. До 2040 року, число таких стане абсолютною більшістю на дорогах усього світу. Тим часом, все більшої популярності набирають гібридні автомобілі, що працюють на декількох двигунах. Про ті, що сьогодні може купити кожен, зараз і піде мова.

1. Toyota Yaris Hybrid

Один з перших «повноцінних» гібридних автомобілів вийшли на дороги. До переваг Yaris Hybrid варто віднести високі технічні дані і хорошу місткість, для свого класу. Ця машина безумовно є одним з кращих кандидатів на роль повсякденного авто.

2. Mitsubishi Outlander PHEV

Великий і потужний позашляховик, який користується популярністю в першу чергу серед британців. До даного автомобіля слід придивитися, якщо хочеться обзавестися позашляховиком на гібридному двигуні.

3. Mercedes-Benz C-Class C300 h

Дана модель примітна своїми прекрасними ходовими якостями, а також неймовірно низьким викидом вуглекислого газу в атмосферу. А ще цей Mercedes дуже тихий, має аеродинамічний дизайн і сучасний салон.

4. BMW i8

Серед автомобілів на гібридній тязі, i8 – це такий собі Porsche 911. Швидкий, з прекрасним розгоном до 100 км/год, він порадує тих, хто цінує в першу чергу швидкість. Розплачуватися за це, втім, доведеться далеко не найбільш ємними акумуляторами. Такий автомобіль краще використовувати для міської їзди.

5. Volvo XC90 T8

Хочеться чогось дійсно великого? Тоді можна сміливо брати Volvo XC90 T8. Чистий, тихий і при цьому неймовірно потужний автомобіль, порадує ще й своїм багажником. Ідеальний вибір для любителів відпочинку на природі або завзятих дачників. Розташуватися в такому зможе навіть найбільша сім’я, адже в машині 7 посадочних місць!

6. Volkswagen Golf GTE

Гнучкий у всіх відносинах Golf GTE – ще один прекрасний варіант серед міських гібридних автомобілів. На тлі інших кандидатів, дану модель виділяє в першу чергу хороший показник керованості, в тому числі і на високих швидкостях. Машина також вважається однією з найбезпечніших на ринку гібридів.

7. BMW i3

Не можна не згадати і про i3, компактний автомобіль з гібридним двигуном для міської їзди. Машина з легкістю проходить понад 100 км на одному заряді. Вона стане хорошим вибором для автомобіліста, якого машина здебільшого цікавить, як індивідуальний транспортний засіб.


Не пропустіть