Хлопець купив виставкову BMW M3, а потім дізнався її колишню долю … (Відео)

0

Загалом, жив-був собі небідний англієць на ім’я Роб, що знає толк в тачках. В один прекрасний день він прийшов в дилерський центр BMW, де хотів купити заряджену BMW M3. І він її таки купив – машинку соковитого блакитного кольору йому віддали за 60 з копійками тисяч фунтів. Щоправда, його попередили, що автомобіль «використовувався для демонстраційних цілей».

o-00002342-n-00002996

Через певний час щасливий володар “емки” відчув, що у машини щось не так з гальмами і рульовим. Але в дилерському центрі автомобіль «підшаманили» і питання було знято. Але найголовніша сіль у тому, що за законами Британії номера закріплюються за машиною, так би мовити, довічно. Тому, вирішивши одного разу подивитися Top Gear по телевізору, Роб ледь не вдавився смачненьким, коли побачив в програмі, як Джеремі Кларксон «дає кута» на ті й же БМВ … з тими ж номерами!

Чим все закінчилося? У підсумку дилер визнав, що автомобіль брав участь у зйомках Top Gear і взявся за безкоштовний ремонт машини, давши Робу взамін підмінний седан 330d. З іншого боку, хіба це не круто володіти автомобілем, який був зіркою Топ Гір? Спірно.


Не пропустіть