Скільки українці переплачують за вживані іномарки (інфографіка)

Скільки податків платить автомобіліст купуючи іномарку в Україні розповів Фактам генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

– На будь-який автомобіль, скажімо вартістю $10 тис., нараховується 10% мито, це тисяча доларів, нараховується акциз, він в залежності від об’єму двигуна може бути від $100 до $2-3 тисяч доларів, нараховується 5% імпортний збір, це ще плюс $500 до вартості авто і на всі ці податки нараховується ще 20% відсотків ПДВ, – говорить Назаренко.

За нові авто українцям доведеться переплатити податків від 40% до 60% відсотків від вартості авто, а ось за б/в авто справа може дійти й до 100% переплати, як запевняє експерт.

Отже, в Україні за імпортне авто до 5 років, з двигуном 1,4 л і вартістю €10 000 потрібно сплатити: 10% мито (€1 000), акциз на авто з бензиновим двигуном об’ємом 1,4 л (€2 674), 5% імпортний збір ($500), 20% ПДВ.

Нагадаємо, на дешеві авто з ЄС українцям розраховувати не варто, адже вже з 1 січня 2016 року в Україну заборонять ввозити автомобілі, які не відповідають стандарту Євро-5.

Отже, автомобіль за €10 000 після перетину кордону коштуватиме вже €17 000.

Долучайтесь до обговорень, висловлюйте свої думки та читайте думки інших на сторінці MMR у facebook

1450213705_20151215224806

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Василь

  Вже той Назаренко всіх достав зсвоїми лобістськими аргументами. Дайте можливість українцям у здоровій конкуренції право вибору . Чому я не можу купити на заході номальне авто, заплатити адекватне розмитнення. І я спостерігаю, що чим ближче прийняття №3251, тим більша істерика в автоолігархів

 • Володимир.

  Бо не про себе треба думати, а про державу, дітей. Німець чогось не їде купувати вживані речі до інших держав?!

  • Alex

   Тому що німець сплачуючи податки знає, що вони підуть на розвиток країни та майбутнє його дітей, а коли українець сплачує податки, то він знає, що вони на самкінець підуть на майбутнє дітей олігархів та в кишені урядовців. Різницю відчуваєш?

  • Ivan

   Володимир, не можеш заробити на якісне авто – їзди на своєму ланосі. А я хочу возити свою сім”ю на якісному безпечному німецькому авто. І мені байдуже скільки воно буде коштувати, тому що для мене безпека моєї сім”ї понад усе. А ти думай про дітей олігархів.

 • микита

  Як вужі на сковороді закрутились ці псевдопатріоти автопрома -а в прямому перекладі СПІКУЛЯНТИ . Якщо Закон запряцює міліони підуть мимо карманів ціх ділків , ось і вся відповідь на їхні публікації в пресі.

 • Коля

  чомусь німці катають на японських авто і навпаки.. катайте на своєйму лайносі, а в мене хонда