Tesla останніми днями звільнила сотні співробітників

Виробник автомобілів вищого класу Tesla Inc (TSLA.O) звільнив цього тижня близько 400 працівників, у тому числі співробітників, лідерів команд і керівників.

Про це колишній працівник розповів інформагентству Reuters у п’ятницю, – повідомляє ukrainian.voanews.com.

Звільнення були результатом загального щорічного огляду, заявила Tesla в повідомленні, що надсилається електронною поштою, без підтвердження кількості працівників, які залишають компанію.

«Це близько 400 людей, починаючи від помічників – і до лідерів команд та керівників. Ми не знаємо, куди це сягнуло, – відзначив колишній співробітник, який працював на конвеєрній лінії і не бажав себе називати.

Незважаючи на те, що Tesla назвала продуктивність причиною звільнень, джерело повідомило Reuters, що його звільнили, незважаючи на те, що він ніколи не отримував поганої оцінки за свою роботу.

Компанія, яка базується в Пало-Альто, штат Каліфорнія, повідомляла раніше цього місяця, що в результаті «слабкого місця виробництва» Tesla відстає від запланованого нарощення для нового седана, призначеного для масового ринку – Model 3.

Компанія випустила 220 седанів «Моделі 3» і виробила 260 у третьому кварталі. У липні почалося виробництво «Моделі 3», ціна якої починається з 35 тисяч доларів – половина початкової ціни «Моделі S».

Видання Mercury News раніше повідомляло про звільнення сотень співробітників компанії Tesla протягом останнього тижня.


Не пропустіть