В окупованому Криму кожен п’ятий автомобіль їздить з українськими номерами

0

Близько 17-18% автомобілів, зареєстрованих в окупованому Криму, їздять з українськими реєстраційними номерами. Про це в середу, 16 грудня, повідомив «начальник» управління державної інспекції безпеки дорожнього руху Міністерства внутрішніх справ Республіки Крим Анатолій Борисенко.

«За моїми підрахунками, 17-18% кримських автомобілів продовжують їздити з українськими реєстраційними номерами», – цитує пана Борисенко Новини Криму.

Чиновник заявляє, що назвати точну кількість транспортних засобів, які не пройшли перереєстрацію на півострові, неможливо, так як Україна заблокувала доступ до своєї Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) ДАІ.

За його словами, процедуру заміни державних реєстраційних знаків і документів з українських на російські в Криму вже пройшли 324 000 автомобілів. Він нагадав, що після 1 квітня 2016 всі автомобілі з українськими номерами будуть вважатися транспортними засобами іншої держави. Як повідомлялось, окупанти зажадали від кримчан до 1 квітня 2016 перереєструвати автомобілі.


Не пропустіть