В Україні зробили надзвичайну «Перемогу» з Мерседеса (відео)

0

Mercedes CL (W215) – потужне і розкішне купе німецької марки. Саме такий автомобіль (з 5-літровим V8!) послужив донором для даної «Перемоги». Хоча, називати її так і язик не особливо-то повертається. Адже, по суті, маємо репліку в стилі радянського ГАЗ, у якої від справжньої «Перемоги» тільки прилади, і ті перероблені …

Авторство належить тій же людині, яка створила “Перемогу” в стилі Бугатті. Зокрема, столичній команді SAT (SPECAUTOTUNING), пише topgir.com.ua.

Нагадаємо, той екземпляр неоретрокара спочатку був перевезений до Парижа, а згодом українська “Перемога” опинилася в Москві.

Перший кастом-кар в стилі «Перемоги» був побудований на базі Toyota Mark II, середню частину київський майстр запозичив у спорткара Mazda RX-8, а крила, капот, кришку багажника виготовили вручну. Що стосується даного автомобіля, дах і двері теж виготовлялися з алюмінію вручну, решта кузовних елементів – з композитних матеріалів.

Замовником ексклюзиву виступив автоцінитель з Москви, для якого цю машину виготовляли майже за 8 місяців! До речі, днями автомобіль був переданий клієнту і.


Не пропустіть