Штрафи для водіїв збільшили до десяти разів

У Німеччині набрали чинності нові підвищені штрафи для учасників дорожнього руху.
Про це повідомляє DW.

“У десять разів підвищено мінімальний штраф за створення перешкод для проїзду поліції, швидкої допомоги та інших рятувальників в пробках на автобанах – 200 євро, в окремих випадках – до 320 євро “, – наголошується в повідомленні.

Згідно з німецьким ПДР, в таких ситуаціях водії зобов’язані завчасно створити для проїзду спеціального транспорту так званий рятувальний коридор (Rettungsgasse) між крайньою лівою і сусідньою правою смугою руху.

Крім того, істотно підвищені покарання за розмови по телефону за кермом. Раніше штраф становив 60 євро, тепер він підвищений до 100 євро. Одночасно водій отримує штрафний бал у картотеці Федерального відомства автодорожнього транспорту у Фленсбурзі.

“Нові правила забороняють водіям при працюючому двигуні не тільки розмовляти по телефону, але і взагалі користуватися мобільними пристроями, включаючи лептопи і планшетники. Велосипедисти, які розмовляють по телефону під час руху, тепер будуть штрафуватися на 55 євро. Раніше це порушення ПДР обходилося їм у 25 євро”, – пише DWНе пропустіть