Скільки “лежачих поліцейських” потрібно, щоб знищити машину

Хороший симулятор – це прекрасна “пісочниця” для випробування найрізноманітніших умов і оточень. Ну і звичайно, найрізноманітніших руйнувань, – пише “Популярна Механіка”.

BeamNG.drive – це вкрай деталізована симуляція, що дозволяє вивчити реакції різних моделей автомобілів в різних фізичних умовах. Вона надихнула цілий ряд людей на вкрай руйнівні подвиги.

Наприклад, в симуляції можна вивчити, скільки “лежачих поліцейських” потрібно, щоб зруйнувати різні моделі автомобілів, коли ті їдуть на повній швидкості. 100 “лежачих поліцейських” не подолав ніхто. Майже дісталася до фіналу лише бетономішалка.
Нагадаємо, в Сінгапурі в об’єктив відеореєстратора потрапила незвичайна дорожньо-транспортна пригода за участю “машини-примари”. На запису, розміщеному на відеохостингу YouTube, видно, як під час розвороту на перехресті білий BMW врізається в сріблястий легковик, який, як здається, виникає з нізвідки.

Автор відео порівняв невидимий легковик із знаменитою машиною марки DeLorean з кінострічки “Назад в майбутнє”. Інтернет-користувачі так і не змогли пояснити, звідки взявся сірий “автомобіль-привид”. Втім, багато хто вважає, що це оптична ілюзія або майстерний відеомонтаж. Відеоролик набрав вже понад 100 тисяч переглядів.


Не пропустіть