Як виглядає відремонтована дорога Львів – Тернопіль. Актуальні фото

У листопаді планують завершити ремонт ділянки дороги від Львова до кордону з Тернопільською областю.

 

На фейсбук-сторінці Укравтодору оприлюднили актуальні фото відремонтованої дороги Львів – Тернопіль. Як зазначив раніше у коментарі для Tvoemisto.tv Роман Кокотайло, начальник управління дорожнього господарства та інфраструктури Львівської ОДА, орієнтовно за місяць мають завершитися ремонтні роботи на трасі Львів – Тернопіль. 

«Залишилося прокласти 24 кілометри верхнього шару – і ми з’єднаємо дорогу від Львова до межі з Тернопільською областю. Зараз ремонтують ділянку поблизу Золочева», – повідомив він.

Повністю завершити роботи по організації безпеки дорожнього руху, намалювати розмітку, встановити водовідведення, бар’єри та огорожі планують встигнути до 10 – 15-го листопада.

Як виглядає відремонтована дорога Львів – Тернопіль.

Як виглядає відремонтована дорога Львів – Тернопіль.

Нагадаємо, дорога Львів – Тернопіль має важливе державне значення, окрім того, це траса міжнародного значення. Стан автошляху тривалий час викликав нарікання водіїв через численні вибоїни та зруйноване дорожнє покриття. Планують, що траса у майбутньому стане частиною транспортного коридору Go Highway, який має з’єднати українську Одесу та польський Гданськ, а відтак – Чорне море з Балтійським.Не пропустіть