П’ять причин, чому потрібно купувати старі електромобілі

В останні роки в світі збільшилися продажі електромобілів. Автовиробники інвестують величезні кошти в їх розробку. Сьогодні ми поговоримо про те, чому краще купувати не нові, а старі електромобілі.

Звичайно, більшість існуючих зараз електричних автомобілів поки проїжджають в середньому на одній зарядці тільки близько 160 км (виняток становлять такі моделі, як Chevrolet Bolt і Tesla Model 3). Крім того, в переважній більшості країн ще зовсім не розвинена мережа їх підзарядки.

Проте, продажі електромобілів постійно збільшуються. Так, в 2016 році в світі було продано більше 600 000 нових електричних машин. Експерти прогнозують, що ці цифри будуть тільки збільшуватися.

На наш погляд існує п’ять причин, чому потрібно купувати старі електромобілі:

1. Вони дешевші
У багатьох країнах для покупки електромобілів пропонують значні бонуси, в результаті їх ціна стає конкурентоспроможною з вартістю автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами (люксові Tesla Model S і Model X – це зовсім інша розмова). У США, наприклад, Nissan Leaf і Ford Focus Electric, випущені два роки тому, можна купити за 10 000 доларів, що помітно менше, ніж ціна нових моделей. При цьому, наприклад, «п’ятилітній» Mitsubishi MiEV можна купити навіть за 5 000 доларів.

2. У них невеликий пробіг
Зазвичай у старих електромобілів, виставлених на продаж, невеликий пробіг. Це означає, що у них менший знос, ніж у звичайних машин. При цьому автолюбителям не потрібно турбуватися про заміну електричних батарей, так як у них зазвичай велика гарантія.

3. Не потрібно дороге паливо
З огляду на те, що ціни на бензин і дизельне паливо постійно ростуть, мимоволі задумаєшся про покупку електромобіля, хоча б старого.

4. Мінімальні витрати на обслуговування
В електромобілях помітно менше компонентів, що вимагають регулярного обслуговування або навіть заміни. Їм не потрібно міняти масло, обслуговувати трансмісію і т.д.

5. Ви будете їздити на «зеленому» автомобілі
Електромобілі менше забруднюють атмосферу, ніж автомобілі з бензиновим або дизельним двигуном. Зараз багато хто піклується про екологію, чому б і вам теж так не вчинити? Чисте повітря дуже стане в нагоді вашим дітям і онукам.

Джерело motor1.com


Не пропустіть