В Україні відкрили новий автомобільний завод

У четвер, 26 жовтня, у селі Кожичі Яворівського району відкрили завод «Бадер-Аунде» на близько тисячу робочих місць. За словами віце-прем’єр-міністра, міністра економічного розвитку України Степана Кубіва, середня заробітна плата на підприємстві становить 8 тис. грн на місяць.

«Маленькі перемоги – це велика перемога. Створення робочих місць, які сьогодні є, – це формування нової інноваційно-інвестиційної політики не лише уряду, а запровадження німецьких технологій, освіченості та якості працівника в нас, тут, та забезпечення відповідного процесу виробництва. Дивлячись на сидіння фірми BMW, ми бачимо, що це зроблено в Україні. Це ваша заслуга», – сказав Степан Кубів.

Нове підприємство – це спільний проект «Бадер» та «Аунде», де виготовлятимуть комбіновані обшивки для салонів авто.

«Я дуже хочу, щоб ми були гордими, що працюємо в Україні. Нехай Made in Ukraine стане новим стандартом якості», – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Керівник заводу «Бадер-Аунде» Андрій Павлунь сказав: «Наша спеціалізація – пошиття автомобільних сидінь марки AUDI. Плануємо виробляти понад тисячу готових комплектів, що відповідає одному автомобілю за один робочий день».

За його словами, у перспективі підприємство планує розширити модельний ряд автівок та виконувати замовлення для автомобільних виробників Mercedes-Benz та Skoda.Не пропустіть