В Україні зробили розкішну «Перемогу» з Mercedes

0

Mercedes CL (W215) – потужне і розкішне купе німецької марки. Саме такий автомобіль (з 5-літровим V8!) Послужив донором для даної «Перемоги». Хоча, називати її так і мова не особливо-то повертається. Адже, по суті, маємо репліку в стилі радянського ГАЗ, у якої від справжньої «Перемоги» тільки прилади, і те перероблені …

Авторство належить ті ж людині, яка створила Перемогу в стилі Бугатті. Зокрема, столичній команді SAT (SPECAUTOTUNING).

Нагадаємо, той екземпляр неоретрокара спочатку був перевезений до Парижа, а згодом українська Перемога опинилася в Москві.

Той кастом-кар був побудований на базі Toyota Mark II, середню частину київська майстра запозичили у спорткара Mazda RX-8, а крила, капот, кришку багажника виготовили вручну. Що стосується даного автомобіля, дах і двері теж виготовлялися з алюмінію вручну, решта кузовні елементи – з композитних матеріалів.

Замовником ексклюзиву виступив автопоціновувач з Москви, для якого цю машину виготовляли без малого 8 місяців! До слова, днями автомобіль був переданий клієнту і, за нашою інформацією, напередодні Нового року з’явиться на дорогах російської столиці.

Як розповів журналісту ТопЖир керівник проекту Ігор, одним із завдань було збереження споконвічних характеристик Мерседеса. Тому вся агрегатна база рідна, а вага майже така же, як у донора.


Не пропустіть