Лімузин для президента представлять у найближчі дні

0

У найближчі дні буде представлений новий лімузин з проекту «Кортеж» для президента Російської Федерації. Презентація першого примірника нового лімузина для Володимира Путіна пройде в рамках спеціального заходу. Про це повідомляє автомобільне видання motormania.ru.

Limousine

Розробка нового лімузина в рамках проекту «Кортеж» була на 100 відсотків профінансована урядом Російської Федерації. Саме тому лімузин для президента є повністю російською розробкою. Однак, незважаючи на це, новий лімузин для президента побудований на іноземній платформі. При цьому конструктори НАМІ, які займаються проектом «Кортеж», не повідомляють, чи модель іноземного автомобіля лежить в основі російського лімузина.

Нагадаємо, що розробкою силового агрегату для нового лімузина з проекту «Кортеж» займалася німецька компанія Порше Інжиніринг.

Донині точно невідомо, який робочий об’єм буде у двигуна – 6,0 л чи 6,6 л. А ось потужність даного мотора повинна буде в межах 800 кінських сил. Всі інші представники проекту «Кортеж» – седан, позашляховик і мікроавтобус отримають турбомотори з меншим робочим об’ємом.

Як відомо, позашляховик і седан з проекту «Кортеж» будуть випускатися серійно і стануть доступними у продажу приватним особам. Очікується, що обсяг виробництва в рік даних моделей становитиме близько 5000 одиниць. Виготовленням позашляховика з проекту «Кортеж» займеться російська компанія УАЗ.


Не пропустіть