Власникам автомобілів на єврономерах пішли на поступки

Голова Закарпатської ОДА зрівняв водіїв нерозмитнених авто з іноземцями.

Несподівана новина для власників авто на єврономерах прийшла із Закарпаття. Мабуть, керівник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вирішив піти на певні поступки для них.

Голова Закарпатської ОДА видав розпорядження «Про тимчасовий порядок перетину кордону в пунктах пропуску Закарпатської області транспортними засобами особистого користування з іноземною реєстрацією жителями Закарпатської області».

Згідно з цим нормативним актом, Закарпатській митниці запропонували вирівняти в правах жителів області на авто з іноземною реєстрацією і нерезидентів (тобто іноземних громадян, дипломатів і представників міжнародних організацій.

Таке рішення мотивується неузгодженістю деяких положень Митного кодексу України та Стамбульської конвенції. Розпорядження діятиме тимчасово – до законодавчого врегулювання порядку перетину кордону авто на іноземній реєстрації.

Разом з тим, в документі зазначено, що він може бути скасований в порядку ст. 43 Закону України «Про місцеві державні адміністрації». Відповідно до закону, скасувати його можуть Президент або суд, якщо розпорядження не відповідає Конституції України і законодавству.

Джерело autocentre.ua


Не пропустіть