Мільйони українців постраждають від зниження акцизів на вживані автомобілі

5

Експерти відзначають, що б/к іномарки по 1000 євро в Україні є міфом, а зниження акцизних зборів на імпорт б/к автомобілів, яке передбачено законопроектом №3251 і активно просувається в українському парламенті, не принесе очікуваного зниження цін на авто з Європи, пише newsbanker.com

Експерти підкреслюють, що у разі ухвалення цього закону в країні не можна буде купити за 1000 або 3000 євро стару іномарку, оскільки з січня Україна переходить на норми Євро-5, що означає, що ввозити в країну інші авто заборонять. А цим стандартам відповідають автомобілі з Європи приблизно з 2010 року випуску, вартість яких перевищує 8000 євро. Тобто цей закон не дозволить ввозити дешеві іномарки з країн ЄС.

Директор з маркетингу компанії «АІС» Сергій Боровик упевнений, що при цьому постраждають близько 5 млн. українських автомобілістів, які набували автомобілі останні десять років, адже зниження акцизів призведе до різкого падіння цін на б/к авто на внутрішньому ринку і всі ці 5 млн. машин стануть дешевшими. Ціни на них зменшаться до кількох тисяч доларів США.


Не пропустіть