Мільйони українців постраждають від зниження акцизів на вживані автомобілі

Експерти відзначають, що б/к іномарки по 1000 євро в Україні є міфом, а зниження акцизних зборів на імпорт б/к автомобілів, яке передбачено законопроектом №3251 і активно просувається в українському парламенті, не принесе очікуваного зниження цін на авто з Європи, пише newsbanker.com

Експерти підкреслюють, що у разі ухвалення цього закону в країні не можна буде купити за 1000 або 3000 євро стару іномарку, оскільки з січня Україна переходить на норми Євро-5, що означає, що ввозити в країну інші авто заборонять. А цим стандартам відповідають автомобілі з Європи приблизно з 2010 року випуску, вартість яких перевищує 8000 євро. Тобто цей закон не дозволить ввозити дешеві іномарки з країн ЄС.

Директор з маркетингу компанії «АІС» Сергій Боровик упевнений, що при цьому постраждають близько 5 млн. українських автомобілістів, які набували автомобілі останні десять років, адже зниження акцизів призведе до різкого падіння цін на б/к авто на внутрішньому ринку і всі ці 5 млн. машин стануть дешевшими. Ціни на них зменшаться до кількох тисяч доларів США.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Александр

  Класс, давайте тогда еще поднимем акциз. Чтоб каждый у кого есть машина будет чувствовать миллионером, как на Кубе

 • василь

  Скільки вже можна писати ці проплачені статті. Та мільйони українців не те що постраждають, а навпаки зрадіють, бо зможуть собі мати право вибору купити нормальне авто, а не те, що вам сунуть назаренки, васадзе, порошенки і т.д.

 • Юрий

  Аэксперт АИС пишет заказные статьи? Ничего не покупайте в этом автосалон…когда эти ва…дзе и прочие нажрутся уже…

 • Технік

  Дивна логіка у автора!
  По-перше:якщо заборона стосується ввезення авто, що не відповідають стандарту Євро-5, то хто в Україні заборонить продавати такі авто, що вже є в Україні, за цінами, які будуть суттєво нижче за вартість тих, що будуть ввозитися?
  По-друге: так, вартість їх буде нижче і відповідатиме їх якості, але ж ті- інші 5 млн.- від цього тільки виграють, бо матимуть можливість самостійно вибрати те, що їм по кишені.

 • Vadim

  Как мне нравится выражение:”Передел рынка”!!!! А когда вы товарисч Назаренко поделили рынок в свою пользу, с нулевым акцызом для своих автомобилей и драконовским акцызом ( плюс еще 3-5 тыс. у.е. с каждого авто и более) для народа, – так это БЫЛО НОРМАЛЬНО?????? Это не передел рынка? А теперь у вас коленки задрожали? Вон с рынка! И Евро 5 с 2016 года, – это тоже ваша идея! Забыли, как4 вы пропихивали этот закон, защищая свои интересы? Не нужно пугать людей и нагонять волну! Всех вравные условия! Дешевый автомобиль за границей + растаможка, – значит дешевый и доступный автомобиль на рынке Украины для населения! Дорогой новый автомобиль + растаможка, значит и дорогой автомобиль как новый на рынке Украины! Все по честному и по справедливости! Если что-то не нравится, – идите на хер с рынка! Когда вы уже нажретесь – хапуги! Дайте людям жить нормально! Иначе вы доиграетесь, что вышвырнут вас из Украины с вашими диллерами! Мусорные баки ждут ВАС! Не играйте с огнем!!! Достали!