Mercedes, який зібрали в єдиному екземплярі (відео)

0

Унікальний седан Royale 600, створений з моделей Mercedes-Benz різних років, показала американська тюнінгова фірма Galpin Auto Sports, пише autopilot.kiev.ua.

На чиє замовлення був створений цей Франкенштейн, розробники не повідомили.

Багатьом шанувальникам марки Mercedes-Benz не подобається її сучасна продукція, але лише одиниці не погоджуються миритися з розчаруванням і вживають рішучі спроби для зміни суворої реальності. Якийсь заможний ентузіаст задумав побудувати «мерс» своєї мрії за допомогою фахівців з Galpin Auto Sports, набили руку в радикальній переробці кузовів серійних автомобілів. Машину буквально зшили зі шматочків Mercedes-Benz різних років випуску, хоча за основу, судячи з деталей салону, узятий S-клас останнього покоління.

Який стилістично цей американський «вінегрет», нехай судять читачі. З очевидного варто відзначити, що Mercedes-Benz Royale 600 пропорціями швидше нагадує сучасні моделі Bentley, ніж Мерседеси минулих років, а передні фари від SLS AMG трохи не вписуються в загальну класичну концепцію проекту. Втім, головне, щоб замовник був задоволений, а дизайнери Daimler, дивлячись на творчість таких ось Кулібіних, може, внесуть в стиль своїх моделей деякі корективи.


Не пропустіть