Хто повинен пройти обов’язковий технічний контроль?

0

Власникам транспортних засобів нагадують про обов’язковий технічний контроль. Це стосується тих, хто возить людей чи вантажі, маючи із цього грошову вигоду. Решта водіїв за справністю своїх автівок повинні пильнувати самі, пише tv4.te.ua.

– Легкові автомобілі не підлягають обов’язковому державному технічному контролю, крім автомобілів таксі, або автомобілів, які перевозять вантажі з отриманням вигоди. Також не підлягають обов’язковому технічному контролю легкові автомобілі, які здійснюють перевезення пасажирів, і термін їхньої експлуатації – до двох років. Всі інші траспортні засоби, а саме – вантажні автомобілі до 3,5 тонн, вантажні автомобілі, максимальна маса яких понад 3,5 тонн, підлягають обов’язковому технічному контролю, – розповідає спеціаліст з звязку з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області Василь Барановський.

Зобов’язані проходити обов’язковий технічний контроль також автобуси, які возять людей і автомобілі, що перевозять небезпечні вантажі.

– Обов’язковий технічний легкові транспортні засоби всіх типів проходять раз в два роки. Вантажні автомобілі проходять обов’язковий технічний контроль раз в рік. Автобуси, які перевозять пасажирів, а також автомобілі, які перевозять небезпечні вантажі, проходять обов’язковий технічний контроль двічі в рік, – каже Василь Барановський.


Не пропустіть