Заводи BMW будуть працювати на гної і посліді

До 2020 року компанія планує перевести все виробництво на поновлювані джерела енергії

Компанія BMW анонсувала план переведення всіх виробничих потужностей марки на поновлювані джерела енергії. Так, завод в південноафриканському Россліні буде отримувати електроенергію з біомаси: гною і курячого посліду. Про це повідомляє “Мотор” з посиланням на Bloomberg.

Станом на кінець минулого року 63 відсотки електроенергії заводи BMW, розташовані в 14 країнах, отримували від поновлюваних джерел. Наприклад, підприємство марки в Лейпцигу працює від вітрогенераторів, а в Спартанбергі – метану, що виробляється на прилеглому полігоні сміттєвих відходів. До 2020 року компанія планує перевести все виробництво на поновлювані джерела енергії.

На початку поточного року стало відомо, що весь залізничний транспорт Нідерландів перейшов на харчування від вітряних електростанцій. У країні працюють близько 2200 вітрогенераторів, які забезпечують електроенергією 2,4 мільйони житлових будинків. Кількість споживаної поїздами енергії приблизно дорівнює споживанню найбільшого міста країни – Амстердама.Не пропустіть